.

.

Стандардни Моторни Производи LX-Модул За Контрола На Палење Одговара изберете: 1987-ШЕВРОЛЕТ КАВАЛЕР, 1987-ШЕВРОЛЕТ КОРЗИКА

Стандардни Моторни Производи LX-Модул За Контрола На Палење Одговара изберете: 1987-ШЕВРОЛЕТ КАВАЛЕР, 1987-ШЕВРОЛЕТ КОРЗИКА

DEN 943.20

Количината на стоката
Това е достапна

Модул За Контрола на палење Стандард LX-345p Fits : 87-89 Buick Skyhawk, 87-91 Chevrolet Берета, 87-91 Chevrolet Кавалер, 87-91 Chevrolet Corsica, 87-88 Oldsmobile Firenza, 87-91 Понтијак Бура Количина Продадени : Продадени Поединечно Одговара Изберете : 1987-1989 шевролет Кавалер 4 цил 2 л 1990-1991 Шевролет Кавалер 4 Цил 2.2 Л 1987-1988 Шевролет Корзика 4 Цил 2 Л 1990-1991 Шевролет Корзика 4 Цил 2.2 Л 1989 Понтијак Темпест 4 Цил 2 Л 1987-1989 шевролет берета 4 ЦИЛ 2 л 1987-1989 буик Скајхок 4 Цил 2 Л 1990-1991 Шевролет Берета 4 Цил 2,2 Л 1987-1988 Олдсмобил Фиренца 4 Цил 2 Л И Повеќе - Додадете Го Вашето Возило Во Нашиот Додаток За Вклопување За Да Проверите.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата