.

.

Таокаенои Голем Ролна Скара Сос Алги

Таокаенои Голем Ролна Скара Сос Алги

DEN 14.72

Количината на стоката
Това е достапна

Алги На скара (Голема Ролна Тао Кае Нои) Ролни Од Алги на Скара Во Јапонски стил. Тао Кае Нои Голема Ролна Користете квалитетни алги и печете на вистинската температура. Затоа не предизвикува никакво губење на квалитетот и сеуште е богат со природни протеини Прецизно зачинет Мек вкус Миризлив И јасен Погоден За грицкање Или како пријател со пијалок Може да биде вкусен во многу стилови како што сакате Тао Кае Нои Голема Ролна Користете квалитетни алги и печете на вистинската температура.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата