.

.

Вондервинк Потекло 5036-Сиера-Унисе Товарно Чистење Панталони

Вондервинк Потекло 5036-Сиера-Унисе Товарно Чистење Панталони

DEN 223.36

Количината на стоката
Това е достапна

Очекувајте удобност и функционалност со професионален поглед на голема вредност. Потекло На вондервинк Сиера Унисекс панталоните се изработени во мек материјал за мешавина од поли памук и исто така се одликуваат со пет џебови, вклучувајќи еден заден џеб и еден препознатлив карго џеб Од Вондервинк со скриен мрежест џеб во него. Лесно прилагодливото затворање на врвката за влечење може да се напика и внатре или надвор од половината на панталоните. Идеален за групи, Сиера Унисекс панталонот е достапен во различни живописни бои за да го комплиментира сечиј стил. Унисекс вклопување |5 џебови |еден заден џеб и еден потпис Товарен џеб Од Чудо Со скриен мрежен џеб |Кабриолет врвка за влечење - поставувањето овозможува да се напика врвка во внатрешноста на панталонот или да се прикаже надвор од неа |потпис проект банџи јамка |Достапно во Унисекс вклопување С-3Л. 5 џебови. Еден заден џеб и еден потпис Товарен џеб Вондервинк со скриен мрежест џеб. Конвертибилна врвка за влечење - поставувањето овозможува врвка за влечење да се напика внатре во панталонот или да се прикаже надвор од неа. Потпис ПРОЕКТ банџи јамка. Должини На Рабовите : Редовни 31", Ситни 28,5", Високи 33".

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата