.

.

Frogued Лента СВЕТЛО LED Безбедно Флексибилно Прилагодливо Долго Време На Подготвеност Подобрување На Амбиентот ВИСОКА Осветленост LED Rgb Атмосфера Лента Светлина За До

Frogued Лента СВЕТЛО LED Безбедно Флексибилно Прилагодливо Долго Време На Подготвеност Подобрување На Амбиентот ВИСОКА Осветленост

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Опис : со усвојување НА ЛЕД мониста, светлото на лентата е безбедно за употреба. Она што помага да додадете романтичен амбиент во вашиот дом или забави е дизајнот на светлата со ленти. Лесен е и лесен за носење бидејќи е дизајниран со форма на лента.Опремена со долготраен светлосен кабел, ОВАА LED светлина има широка и мека осветленост. Изработен е од материјал со висока јачина и висока осветленост, заштеда на енергија и durable.It изработен е од лер материјал.Овој производ има различна должина за вас choose.It погоден е за украсување тв, клуб, бар и домашна забава.Име на ставка : Лента Светлосен Материјал : Led Карактеристики : Самолеплив Грб, LED, Шарени Светлосен Напон : Dc 5 V (USB Напојување)Работна Струја : 0,4 A/M Максимална Температура : -25 До 50 Целзиусови Степени век на Траење : повеќе Од 30.000 Часа Детали За Големината : Должина На Кабелот : 100cm/39,37" (Прибл.) Должина на кабелот : 200см/78,74 " (Прибл.) Должина на кабелот : 300см/118.11 " (Прибл.) Должина на кабелот : 500см/196,85 " (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 х Лента Светлина со усвојување НА ЛЕД монистра, светлото на лентата е безбедно за употреба. Она што помага да додадете романтичен амбиент во вашиот дом или забави е дизајнот на светлата со ленти. Лесен е и лесен за носење бидејќи е дизајниран со форма на лента. Опремена со долготраен светлосен кабел, ОВАА LED светлина има широка и мека осветленост. Изработен е од материјал со висока јачина и висока осветленост, заштеда на енергија и издржлив. Таа е изградена од лер материјал. Овој производ има различна должина за да изберете. Погоден е за украсување тв, клуб, бар и домашна забава.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата