.

.

Caicj Градници За Жени Беспрекорен Градник Безжичен Градник За Жени Конвертибилен Ремен Ултра Удобен Градник V Врат Невидлива Бралета Беж, Една Големина

Caicj Градници За Жени Беспрекорен Градник Безжичен Градник За Жени Конвертибилен Ремен Ултра Удобен Градник V Врат Невидлива

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Ремени Елек За Рамо Долна Чипка И Отстранлива Чаша За Долна Облека Широка 3 ПАРЧИЊА Женски Градник Женски Градник Притисни нагоре материјал : Најлон Стил : Едноставна Дебелина : Стандардни Карактеристики : оваа долна облека е многу лесна и дише и мека.Пол : Жени, Девојкасо ленти и едноставност.Прилика : секој дендишењето ќе биде удобно кога ќе го облечете . Информации за производот : Сезони : Пролет, Лето, Aut, Зимакако да се мие : ладно миење Раце, закачување или аеродром на оваа мека долна облека, уживајте во шармантен сон и бидете сигурни.Пакетот Вклучува : Долна Облека Од 3 ПАРЧИЊА 87% Најлон, 13% Еластан. Кука и затворање На Очите. Ознака Слободен : Носи печати етикети заменува традиционалните ознаки, ослободете се од чешање и гребење повеќе, ви донесе удобно носење искуство. Градникот За Минимизатор На Целосна Фигура без Жица ви нуди максимална удобност со мек материјал. Без чешање и гребење. Малата тежина и ултра тенка ткаенина не прават да се чувствувате ништо.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата