.

.

Анален Приклучок Масажа Г-Точка Обука Експандер Вметнете Задник Стимулација Возрасни Се Играчка

Анален Приклучок Масажа Г-Точка Обука Експандер Вметнете Задник Стимулација Возрасни Се Играчка

DEN 799.68

Количината на стоката
Това е достапна

Опис : . 100% сосема нов и висок квалитет. . Карактеристики : . Изработен од пвц материјал, безбеден, еколошки, нетоксичен и пријателски за кожата. Специјалниот дизајн е дизајниран да ја подобри стимулацијата и да ги зголеми нивоата на сензација. Може да се користи за вагинален или анален секс.Лесно стимулирајте Ја Г-точката, натерајте го корисникот да постигне оргазам. Тоа е смешен и прекрасен подарок за себе или за вашите љубовници. . . Спецификации : . Материјал : пвц. Вкупна должина : апликација. 4.72 во/12см. Дијаметар : апликација. 2,95 во/7,5 см . Боја : Црна. Количина : 1 компјутер. . Забелешка : . Транзиција : 1см=10мм=0,39 инчи. Нема малопродажен пакет. Ве молиме дозволете грешка од 1-2 см поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да понудите. Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Благодарам!. . . Пакетот вклучува : . 1 х Анален приклучок (други додатоци демо на сликата не е вклучена.) Изработен од пвц материјал, безбеден, еколошки, нетоксичен и пријателски за кожата. Специјалниот дизајн е дизајниран да ја подобри стимулацијата и да ги зголеми нивоата на сензација. Може да се користи за вагинален или анален секс.Лесно стимулирајте Ја Г-точката, натерајте го корисникот да постигне оргазам. Тоа е смешен и прекрасен подарок за себе или за вашите љубовници. Спецификации : .

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата