.

.

Женска Сатенска Облека За Спиење Долна Облека Свила Пјс ками топ и Шорцеви Спиење Камизола Ноќна Облека Подарок

Женска Сатенска Облека За Спиење Долна Облека Свила Пјс ками топ и Шорцеви Спиење Камизола Ноќна Облека Подарок

DEN 719.84

Количината на стоката
Това е достапна

Виолетова Виолетова Елегантни Обични Кратки Комплети Женски Пижами Комплети Долна Облека И Облека За Спиење Женски Пижами Сетови Големина И Вклопување(Инч)оваа година нов пролетен и летен тренд мода, ограничени количини, ексклузивно за !Стилски дизајн, лабав крој, разноврсен стил, така што ќе можете добро да се облечете!Носете го сега за да се истакнете и да изгледате стилски и уникатно!Новата облека може да направи да се чувствувате добро, среќно, прекрасно и самоуверено да се соочите со животот и работата!ЗАБЕЛЕШКА : за да бидете сигурни дека ја добивате вистинската големина, ве молиме погледнете ја нашата табела со големини пред да ја купите! Долна облека и Облека За Спиење Женски Пижами Поставува виолетова l_us големина (8/10). Прилика : Забава Со Пижами, Салон, Долна Облека, Спална Соба За Ноќна Облека,Облека за Спиење,Бања,Будоар,Комплет За Одмор и Салон,Спа,Одмор,Базен, Секојдневно Носење. Пол : Жени,Жена,Дама,Девојки, Женски. Боја : Виолетова Виолетова. Стил : Елегантен. Тип На Шема : Обичен. Тип : Кратки Сетови. Деколте : Ремен За Шпагети. Должина На Ракавот : Без Ракави. Број На Парчиња : 2 Парче во собата. Ткаенина : Не-Истегнување. Упатства за нега : машинско перење или професионално хемиско чистење. Шир : Не. Услуги на клиентите : ние нудиме услуги на клиентите од светска класа за да го направите вашето купување безгрижно.Ги слушаме повратните информации од клиентите и го дотеруваме секој детал за да обезбедиме квалитет, вклопување и удобност. Забелешка : пред нарачката, ве молиме внимателно прочитајте Ја Табелата Со Големини.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата