.

.

Каролини Богатства ББ9255ЦС Оберхасли Коза Божиќ Божиќ Порибување Големи, разнобојни

Каролини Богатства ББ9255ЦС Оберхасли Коза Божиќ Божиќ Порибување Големи, разнобојни

DEN 399.84

Количината на стоката
Това е достапна

Каролини Богатства Bb9255cs Оберхасли Коза Божиќ Божиќ Порибување Големи, разнобојни Оберхасли Коза Божиќ Божиќ Порибување. Овој Чорап содржи уметнички дела На Коза Оберхасли. Одличен подарок за сопственик На Коза Оберхасли. Прославете Го Божиќ со Овој Божиќен Чорап. Одличен подарок за празникот или додаток на Вашите Божиќни украси. Порибувањето има чувство на велур и може да се пере во машина. Висечко јазиче е зашиено во горниот дел од порибувањето, а порибувањето е широко приближно единаесет инчи и високо околу 18 инчи. Богатства Божиќ Порибување Каролина. Порибувањето ја содржи вашата омилена раса со уметнички дела од еден од нашите уметници. Има чувство на велур и може да се пере во машина. Висечко јазиче е зашиено во горниот дел од порибувањето, а порибувањето е широко приближно единаесет инчи и високо околу 18 инчи.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата