.

.

Водечка Дама Жени Пред-Затвори Памучна Жица-Слободен Градник Стил-110

Водечка Дама Жени Пред-Затвори Памучна Жица-Слободен Градник Стил-110

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Водечката Дама е специјализирана за градници за нега, блузи и градници за одмор. Задоволете ги вашите специфични потреби во стилови кои се фокусираат на удобност, поддршка и пристапност. Најудобниот Градник во Америка!. 1 колона, 4 ред кука и око; се зголемува со големина. Мека, дише памучна мешавина. Лесна поддршка и целосна покриеност, градник за слободно време без жици. Елиминирајте го копањето во рамената со широки, обложени ремени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата