.

.

Туреклос Божиќ Прозорец Пвц Налепница Божиќ Самолепливи Снегулка Прозорец Декор За Врата Продавница Прозорец Дисплеј Кабинети Стакло Фронтови

Туреклос Божиќ Прозорец Пвц Налепница Божиќ Самолепливи Снегулка Прозорец Декор За Врата Продавница Прозорец Дисплеј Кабинети

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Точка на куршум : 1,8 Парчиња Налепници За божиќни прозорци : големина 20*30см, вклучувајќи Дедо Мраз, снешко, Новогодишна елка, елен, снегулки, деца од цртани филмови. Исклучителни налепници за прозорци се погодни за декорација На божиќни прозорци.2. Изработен од висококвалитетна пвц пластика, лесен за лепење, без потребен лепак, лесен за кинење без оставање лепак, еднократно, погоден за празнична декорација.3. Првиот чекор : Чистење на прозорците. Чекор 2 : само откинете ја налепницата за да ја завршите инсталацијата. Божиќните налепници може да се користат нормално долго време. Лесен за инсталирање, дури и децата можат да ја завршат инсталацијата.4. Се користи За божиќна декорација, декорација на прозорци, стакло, огледало и секоја мазна и рамна површина, може да се користи за повеќеполнети сцени, соби, врати, стаклени врати, излози, ресторани.5. Децата многу ја сакаат Оваа симпатична Божиќна декорација. Тие се најдобри подароци за деца и совршени Божиќни подароци.Опис : Големина : 20*30см материјал : пвцпакет вклучува : 8* Налепници? 1,8 Парчиња Налепници За божиќни прозорци : големина 20*30см, вклучувајќи Дедо Мраз, снешко, Новогодишна елка, елен, снегулки, деца од цртани филмови. Исклучителни налепници за прозорци се погодни за декорација На божиќни прозорци. 2. Изработен од висококвалитетна пвц пластика, лесен за лепење, без потребен лепак, лесен за кинење без оставање лепак, еднократно, погоден за празнична декорација. 3. Првиот чекор : Чистење на прозорците. Чекор 2 : само откинете ја налепницата за да ја завршите инсталацијата. Божиќните налепници може да се користат нормално долго време. Лесен за инсталирање, дури и децата можат да ја завршат инсталацијата. 4. Се користи За божиќна декорација, декорација на прозорци, стакло, огледало и секоја мазна и рамна површина, може да се користи за повеќеполнети сцени, соби, врати, стаклени врати, излози, ресторани. 5. Децата многу ја сакаат Оваа симпатична Божиќна декорација. Тие се најдобри подароци за деца и совршени Божиќни подароци.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата