.

.

Женски Мода Ватиран Јакна Кул Долг Ракав Преголеми Надолу Палто Пуфер Краток Капут Fall Зима Со Џеб

Женски Мода Ватиран Јакна Кул Долг Ракав Преголеми Надолу Палто Пуфер Краток Капут Fall Зима Со Џеб

DEN 639.84

Количината на стоката
Това е достапна

МОДА ЗАГРЕЕ ЈАКНА· МАТЕРИЈАЛ : полиесетер и памук, пријателски за кожата, мек, густ.* Големина : како што покажува сликата · Ве молиме дозволете мала разлика во големината дуто рачно мерење.* Стил : секојдневна ватирана јакна за студено време, достапна во повеќе големини и бои. Полиесетер+Памук. Увезени. Затворање на патент. Квалитетен Материјал-Изработен од полиезетер/памук, удобен ватиран памук. Фината ткаенина носи добро искуство. Тој е лесен, густ, мек, топол, удобен, пријателски за кожата и издржлив. Лесен, Топол И Удобен-Подуениот капут со полн патент е ветроупорен и водоотпорен, што може да ве заштити од студ и да ве стопли, и два странични џебови за да ги загреете рацете. Исто Така, оваа трендовска лесна јакна нема да ја попречи вашата акција. Обичните и Разноврсни-Трендовски цврсти палта надолу се погодни за fall, пролет и зима. Секојдневен стил. Погоден за многу прилики,како што се патување/одмор/активност на отворено/спорт/патување, итн. И лесен за носење со фармерки, панталони, џемпер и друга дневна облека.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата