.

.

Kiewfjdk Настан & Партија Халви Подарок Ноќта На Вештерките Партија Алуминиумски Филм Балони Постави Ноќта На Вештерките Партија Украси Празник Балони

Kiewfjdk Настан & Партија Халви Подарок Ноќта На Вештерките Партија Алуминиумски Филм Балони Постави Ноќта На Вештерките Партија

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка ја продава ченггуанг од пазарот Џојбај.5 парчиња Алуминиумски Филмски Балони За Забава За Ноќта На Вештерките Поставете Украси За Забави За Ноќта На Вештерките Празнични Балони Карактеристики : уникатна голема топка И четири украсни топчиња од 18 инчи, опремени со слама и соодветно висечко јаже, ви се погодни за употреба во декорацијата на домот испорачаниот производ е балон на надувување, целосно преклопен. Можете исто така да изберете да го надувате балонот со вентилатор или надувувачки материјали - секој Балон За Ноќта на Вештерките е направен од полиестерски филм, издржлив и безбеден за употреба, со мала тежина. Опремен е со внатрешна пластична обвивка за да се осигура дека балонот останува надуен до една недела.Балонскиот сет е особено погоден за Ноќта на Вештерките. Може да се користи за забави, Ноќта На Вештерките, маскенбалови итн. за совршено подобрување на уникатниот ефект на Hallowee.It совршен за закачување На таванот, прозорците, градините и повеќе Пакетот Вклучуваше : 5 Х Балон.(Вклучувајќи слама и соодветна количина на јаже за кревање) Украси За Ноќта на Вештерките. Ноќта На Вештерките Украси На Отворено. Ноќта на вештерките. Ноќта На Вештерките Украси Во Затворен Простор. Надворешни Украси За Ноќта На Вештерките.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата