.

.

Пелонис 12 3-Брзински Осцилирачки Вентилатор За Маса, FT30-8MBB, Црно

Пелонис 12 3-Брзински Осцилирачки Вентилатор За Маса, FT30-8MBB, Црно

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Пелонис 12" Вентилаторот За Маса Со 3 Брзини ќе ве одржува ладни во секоја просторија од вашиот дом. 12-инчни сечила, осцилирачка глава на вентилаторот и 3-брзини за контрола на протокот на воздух, одржувајте го просторот ладен во секое време од годината. Совршен за вашата канцеларија, студентска соба, спална соба и многу повеќе. ЕТЛ наведени И РОХС во согласност со безбедноста на производот. Останете ладни во тие топли денови со Вентилатор за Маса! Вклучува 3 сечила од 12 инчи за удобно ладење. 3-брзински вентилатор за да можете лесно да го контролирате протокот на воздух. Пластично куќиште за издржлив и лесен дизајн. Дизајнот со компактна големина е одличен за употреба во канцеларија, студентска соба или гаража. Циркулира до 882 СМ за да ја одржува вашата област ладна. Прилагодливи-поставки за навалување на главата на вентилаторот, надолу 8° или нагоре 16°. Главата се врти нагоре и надолу за подобар директен проток на воздух. Контрола на копчињата се наоѓа на основата. Потребно е едноставно склопување. ЕТЛ наведени И РОХС во согласност со безбедноста. Должина на кабелот : 6 Стапки. Боја : Црна. Тежина : 5,07 фунти. Димензии (D x W x H) : 9,88 x 13,58 x 18,62 инчи. Гаранција на производот : 1-годишна гаранција.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата