.

.

Филм Деца Бања И Плажа Качулка Заврши Пешкир, Памук, Сина

Филм Деца Бања И Плажа Качулка Заврши Пешкир, Памук, Сина

DEN 239.84

Количината на стоката
Това е достапна

Осветлете го времето за капење или деновите на плажа СО оваа забавна И шарена ЛЕГО филмска обвивка со крпи со качулка со омилените на вашето дете ЛЕГО ликови и донесете мека удобност и лесна забава во секоја активност на вода. Изработена од високо впивачки памучен тери, оваа крпа за капење со качулка брзо се суши по пливање или туширање. Децата можат да го носат како пончо или бањарка, а аголните џебови им овозможуваат на малите лесно да го држат на место. Овој забавен додаток е одличен начин да ги одржувате децата топли и суви на плажа, базен или после капење дома. ЛЕГО Филм 2 Деца Бања И Плажа Качулка Крпа Заврши, 100% Памук, Сина 100% Памук Тери. ● ЛЕГО ФИЛМ 2 ДИЗАЈН : Изградете подобро време за капење СО БАНДАТА ОД ЛЕГО Филм 2. Оваа шарена обвивка со крпи со качулка ги содржи Емет, Луси и Бени од хит анимираниот филм. ● МЕКА И ПРИЈАТНА КРПА : супер меката и привлечна текстура на висококвалитетниот памучен материјал ги одржува децата топли и суви после туширање или пливање со високо абсорбента материјал за брзо сушење. € ЗАБАВА И РАЗНОВРСНА : со забавен дизајн ќе сакаат и децата и родителите, оваа удобна крпа за капење е одлична за домот, плажата или базенот. Разноврсната крпа со качулка може да се носи како пончо или бањарка, па дури може да се користи и како крпа за перење. Практичните аголни џебови им овозможуваат на децата да ја чуваат оваа кул крпа удобно завиткана околу нив. ● ЛЕСНА НЕГА : можете да ја фрлите крпата во машината за перење и сушење без да се грижите дали бојата ќе избледи што го прави одличен избор за секое дете. ● СТАВКА ВКЛУЧУВА : обвивка за крпа со качулка со димензии 24" (Л) Х 50 " (В). Доволно е голем за одгледување мали деца и деца на возраст од 3 до 7 години.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата