.

.

Богатствата НА каролина BB1941DS Сребрена Сива Пудлица Велигденско Јајце Лов На Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци, 12x16, разнобојни

Богатствата НА каролина BB1941DS Сребрена Сива Пудлица Велигденско Јајце Лов На Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци, 12x16, разнобојни

DEN 382.40

Количината на стоката
Това е достапна

Богатствата На Каролина BB1941 DS1216 Сребрена Сива Пудлица Велигденско Јајце Ловат Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци, 12x16, разнобоен Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци кој раса специфични Пудлица уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Прославете го празникот Велигден со овој велигденски украсен Метален Принт. Внатрешни Или надворешни алуминиумски повеќебојни уметнички дела отпечатоци ќе додадат посебен шмек во вашата кујна, бања, влезна врата, канцеларија, надворешен двор, трем или кое било друго посебно место. Овие отпечатоци се мерат 12 инчи на 16 инчи и се печатат во целосна боја. Оваа ставка може да се стави надвор и ќе потрае директно сонце некое време пред да почне да бледне. 'Рѓа и Бледнее отпорни. Алуминиумски Принт Со Црно Висечко Јаже. Аглите се заоблени за безбедност. Задниот дел на печатењето е четкана сребрена боја. Ова е лесен принт и лесно може да се закачи со речиси секој клинец или завртка. Овој Метален Принт е од категоријата Производи На Кучиња На Каролин Богатства. Печатени Алуминиум Целосна Боја Печатење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата