.

.

Рокин Рајдер Селест 2-Во-Еднорог Женски Дете Лулка Коњ Возење-На

Рокин Рајдер Селест 2-Во-Еднорог Женски Дете Лулка Коњ Возење-На

DEN 2160.00

Количината на стоката
Това е достапна

Возачот На рокенрол Селест 2-во-1 Еднорог лесно се претвора од еднорог што се лула во тркалачки еднорог без никакви алатки. Таа ја пее ексклузивната песна "Јас сум Магичен Еднорог" кога нејзиното лево уво е исцедено и 6 забавни фрази што зборуваат со звучни ефекти кога ќе се исцеди десното уво. Вашето дете ќе биде воодушевено од Синхронизираната подвижна уста На Селест кога пее и зборува. Мекиот и гушкачки кадифен го претпочитаат И Мајките и Децата. Други карактеристики вклучуваат светкаво еднорог рог, виножито грива и опашка, везени очи, рачки со лесен зафат и чекори што не се лизгаат. Родителите можат да го изберат нивото на јачината на звукот што е соодветно за нивниот дом. Висината на седиштето на еднорог е 12,5 инчи, висината на седиштето на еднорог е 10 инчи. Потребни се 3 included батерии вклучени. Селесте се препорачува на возраст од 12 месеци до 3 години и до 40 килограми. Женско Дете Рокин Рајдер Селест 2-во-1 Еднорог. Лесно се претвора од рокер во ролери без алатки. Притиснете лево уво за да ја слушнете ексклузивната песна" Јас сум Магичен Еднорог". Притиснете десно уво за да слушнете 6 забавни фрази што зборуваат и звучни ефекти. Зборува и пее со синхронизирана подвижна уста. Мек, кадифен кадифен. Светкаво еднорог рог. Виножито грива и опашка. Везени очи. Рачки за лесно држење. Нелизгачки чекори на стапалото. Контрола на јачината на звукот на родителите. Собрани димензии : 23.5" W x 10" D x 19 " H. батерии : 3 included вклучени. Возраст : 12-36 месеци. Ограничување на тежината : 40 фунти. Висина на седиштето : 12,5" (рокер) 10 "(ролери). Женски. Дете Дете.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата