.

.

Калифорнискиот Автомобилски Прашина Црвено Суво Сечило Флексибилен Силиконски Гумен За Сушење Во Миење Автомобили 23114

Калифорнискиот Автомобилски Прашина Црвено Суво Сечило Флексибилен Силиконски Гумен За Сушење Во Миење Автомобили 23114

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Одликувајќи се со патент На Калифорнија Автомобил Duster е во очекување На V-сечилото Дизајн е економичен И компактен Оригинален Калифорнија сува blade®. Направено од силикон за медицинско одделение, сувото сечило® одговара на широк спектар на форми и брзо и лесно ја отстранува водата без гребење или ленти. Сувото Сечило Во Калифорнија остава зад себе суви површини. Одлично за употреба на автомобили, камиони, огледала, стакло, врати за туширање, шалтери и многу повеќе, сувото сечило® работи одлично на речиси секоја површина без оглед на обликот! Мерки 11". Флексибилната обликувана силиконска конструкција потврдува на површината на возилото за подобро сушење . Еден од производите со детали за Потписот На Автомобилот Во Калифорнија. Брзо и ефикасно ја отстранува водата по миењето на автомобилот за да заштеди време и крпи. Го намалува ризикот од дамки од вода бидејќи брзо ја отстранува водата. Компактната големина од 11 инчи, исто така, работи одлично низ домот на прозорци, стаклени врати за туширање, огледала и шалтери.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата