.

.

Патување Колекција Женски Тиара Мазги Средно Стилето Зашилени Пумпи За Прсти

Патување Колекција Женски Тиара Мазги Средно Стилето Зашилени Пумпи За Прсти

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Толку едноставни, но толку привлечни, овие потпетици од стилето од Тијара Од Колекцијата Патување ќе ве натераат да се чувствувате како принцеза со нивниот шик сатенски материјал, стил на мазга и детали за лак. Потпетиците На Дијадемата се толку лесни чевли за зграпчување и одење за ваша погодност; имајќи ги да бидат потпетица со лизгање и краевите со зашилени прсти, тие ќе направат вашата облека да изгледа грабната. Како бонус, тие имаат обложена влошка на која вашите стапала ќе се чувствуваат како да одите по облак 9. Во Колекцијата Патување, нашите стилови на пумпи ќе ве пуштат да одите од забавна ноќ со девојките до враќање назад и релаксирање на крајот на ноќта без никакви проблеми. Висина на петицата : 3-инчен. Тип На Пета : Стилето . Висина на платформата : Рамен инч. Ширина На Чевли : Средна. Тип на затворање : Лизгање. Стил На Пети : Зашилен. Поставата : Вештачка Кожа. Горниот Материјал : Ткаенина. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : Поместена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината. Висина на петицата : 3-инчен. Тип На Пета : Стилето . Висина на платформата : Рамен инч. Ширина На Чевли : Средна. Тип на затворање : Лизгање. Стил На Пети : Зашилен. Поставата : Вештачка Кожа. Горниот Материјал : Ткаенина. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : Поместена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината. Висина на петицата : 3-инчен. Тип На Пета : Стилето . Висина на платформата : Рамен инч. Ширина На Чевли : Средна. Тип на затворање : Лизгање. Стил На Пети : Зашилен. Поставата : Вештачка Кожа. Горниот Материјал : Ткаенина. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : Поместена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата