.

.

Робинсонови Лето Овошје 1лтр

Робинсонови Лето Овошје 1лтр

DEN 303.68

Количината на стоката
Това е достапна

Робинсонови Летниот Овошен Сквош нема додаден шеќер. Таа е направена со сок од концентрат. Има вештачки засладувачи. Таа е погодна за вегетаријанци. Робинзонс Лето Овошје 1ltr (Пакет од 6). Одличен вкус и хидратантен пијалок од сквош направен со вистински овошни сокови и апсолутно без додаден шеќер. Вкусен и лесен начин да уживате во пиењето повеќе вода, совршен за целото семејство.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата