.

.

Тошиба САТЕЛИТ Ц55Т - Б Оригинален Оригинален Оем Лаптоп Полнач НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Адаптер Кабел За Напојување 45В

Тошиба САТЕЛИТ Ц55Т - Б Оригинален Оригинален Оем Лаптоп Полнач НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Адаптер Кабел За Напојување 45В

DEN 205.44

Количината на стоката
Това е достапна

Тошиба САТЕЛИТ Ц55Т-Б5230 Оригинален Оригинален ЛАПТОП НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Гаранција : Двегодишна кавга-бесплатно warranty.In кутијата : 1 x Полнач; 1 x Корди додека вашиот модел е наведен подолу, овој полнач е 100% загарантиран да работи со вашиот уред TOSHIBA сателит C55 T-B5230 `009`.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата