.

.

Нортлајт фт. Надворешен Двор Пазарен Чадор Со Рачна Рачка И Навалување

Нортлајт фт. Надворешен Двор Пазарен Чадор Со Рачна Рачка И Навалување

DEN 639.84

Количината на стоката
Това е достапна

Останете засенчени и ладни ова лето со нашиот пазарен чадор со умерена големина. Идеален за покривање на сет за јадење од 48 инчи или четири лица. Се одликува со цврста алуминиумска рамка обложена со прав со челични ребра изградени да траат цел живот. Механизмот за навалување на отворот на чудакот и копчето овозможува лесна употреба. Карактеристики : облик на Чадор : октагон. Боја на крошна : кафеава. Боја на рамка и столб : кафеава. Дијаметар на отворен чадор : 9'. Висина : 8'. Дијаметар на пол : 1,5 " (38мм). Лифт : рачен чудак. Наклон : навалување на копчето. 8 ребра. Материјал(и) : 160 грама полиестерска крошна/алуминиумски столб обложен со прав/челични ребра. Забелешка : базата само за Чадор не е вклучена 108 W x 108d x 96 H во. Надворешен двор пазар чадор. Достапно во избор на боја на сенка. Полиестер. Прашок обложени ' рѓа слободен кафеава алуминиумска рамка со 8 челични ребра.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата