.

.

Hoses на сопирачките на сопирачките на Raybestos се вклопуваат: 1999- SAAB -09- 00:00:00, SAAB -09- 00:00: SE

Hoses на сопирачките на сопирачките на Raybestos се вклопуваат: 1999- SAAB -09- 00:00:00, SAAB -09- 00:00: SE

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Повеќе од еден век, Рејбестос е светски познат за делови од сопирачките кои се иновативни, сигурни и безбедни, што нè прави глобален лидер во автомобилскиот центар. Со историја на брендот што датира од 1902 година, Рејбестос обезбедува искуство, останување моќ и бренд на кој можете да му верувате. Нашиот посветен тим на квалитетни инженери работи неуморно за да обезбеди секој производ што го дизајнираме, вклучително и триење, ротори, тапани, дебеломер, склопови на центри и хидраулика, натпревари или ја надминува формата ОЕ. Врши идентично со стандардите што ги бараат производителите на ОЕ, обезбедувајќи оптимална заштита, услужен живот и безбедност. Ги вклучува сите карактеристики што се наоѓаат во ОЕ Цревата за сопирачките, вклучувајќи загради, громи, обликувани пластични чувари и клипови со жица. Тривалентните фитинзи со цинк обложени со легура обезбедуваат одличен хидрауличен заптивка и максимална заштита на корозија. Двокреветни фитинзи обезбедуваат подолг живот на цревото и исклучителна издржливост. Одговара Изберете : 1999-2002 SAAB 2023-09-03 00 : 00 : 00 2003 SAAB 2023-09-03 00 : 00 : 00 SE 1994 SAAB 900 и повеќе-Додадете го вашето возило во нашиот фит додаток за да проверите.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата