.

.

Виву ГСИ На Отворено Мека Еднострана Винска Гарафа

Виву ГСИ На Отворено Мека Еднострана Винска Гарафа

DEN 312.64

Количината на стоката
Това е достапна

Користете За Носење Вино; Една Мека Еднострана Карата Од 25,4 Течности; Бела; Полипропилен/ Силикон; 6 Инчи Должина x 1,7 Инчи Ширина x 11,2 Инчи Висина GSI На Отворено 91100 Мекострани Вински Карафи : Иновативен, мекостран резервоар за вино дизајниран да ја транспортира вашата омилена сорта длабоко во заднината или во дворот. Уникатниот отвор со широка уста на капачето од 2 фази го прави пополнувањето на торбата од шише неверојатно лесно. Стилска, заострена силуета со разубавување од плута и спречена надворешност. Препишување датум бар на обратна за снимање на сортен, гроздобер, винтер и откопчување датум.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата