.

.

Женски Врвови Со Кратки Ракави Цврста Блуза Обични Женски Кошули V-Вратот Лето Жолта м

Женски Врвови Со Кратки Ракави Цврста Блуза Обични Женски Кошули V-Вратот Лето Жолта м

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Овој Моден Краток Ракав. ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Летен врв. Со трендовски дизајн, можете да го носите со фармерки или хеланки, совршени за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Полиестер-Стил На Облека : Блуза. - Должина : Редовно. - Должина на ракавот : краток ракав-тип на Јака : V-Шема На Вратот : Цврста. - Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. -Ќе добиете : 1 Блуза : С Биста : 94см/37.01" Ракав : 16см/6.30" Рамо : 38см/14.96" Должина : 82см/32.28" Големина : М Биста : 98см/38.58" Ракав : 17см/6.69" Рамо : 39см/15.35" Должина : 83см/32.68" Големина : l биста : 104cm/40.94" ракав : 18cm/7.09" рамо : 40cm/15.75" должина : 84cm/33.07" големина : xl биста : 110cm/43.31" ракав : 19cm/7.48" рамо : 41cm/16.14" должина : 85cm/33.46" големина : xxl биста : 116см/45.67" Ракав : 20см/7.87" Рамо : 42см/16.54" Должина : 86см/33.86" големина : хххл биста : 122см/48.03" ракав : 21см/8.27" рамо : 43см/16.93" должина : 87см/34.25" големина : ххххл биста : 128см/50.39" Ракав : 22см/8.66" Рамо : 44см/17.32" Должина : 88см/34.65" големина : хххххл биста : 134см/52.76" ракав : 23см/9.06" рамо : 45см/17.72" должина : 89см/35.04" летни врвови за жени. Блуза со кратки Ракави со Цврст Дизајн На Вратот. Женските Врвови Одлично Носат Со Хеланки, Фармерки, Чизми, Шорцеви или Видови Панталони. Повод : Запознавање, Забава, Вечер, Патување, Канцеларија, Вокација, Породилна Кошула. Женски Ткаенини ; Женски Летни Врвови ; Врвови за жени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата