.

.

Каролини Богатства SS4778-PKWALV Пинк Чау Чау МЕТАЛ Ѕид УМЕТНИЧКИ Дела ЉУБОВ, 12X12, повеќебојни

Каролини Богатства SS4778-PKWALV Пинк Чау Чау МЕТАЛ Ѕид УМЕТНИЧКИ Дела ЉУБОВ, 12X12, повеќебојни

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Каролини Богатства SS4778-Pkwalv Пинк Чау Чау МЕТАЛ Ѕид УМЕТНИЧКИ Дела ЉУБОВ, 12 X12, мултиколирани Метал Ѕид УМЕТНИЧКИ Дела ЉУБОВ кој раса специфични Чау Чау уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Ова парче ѕидна уметност на сите им ја покажува вашата ЉУБОВ. Рака со ѕидни уметнички дела внатре или надвор. Одлично за спална соба, канцеларија, трем или дневна соба. Буквите Л, О, В и Е се исечени од челик и украсени со алуминиумски круг што содржи уметнички дела од еден од нашите уметници. Буквите се насликани со рамна црна мат боја и алуминиумскиот круг е отпечатен во целосна боја и прикачен. Вклучени се две дупки во парчето за да помогнат во закачувањето на уметничкото дело. Користете мал шајка или друг висечки уред. Овој производ е со димензии 11 1/2 инчи на 11 3/4 инчи. ОВОЈ МЕТАЛ Ѕид УМЕТНИЧКИ Дела ЉУБОВТА е од Каролини Богатства Кучиња категорија на производи. Буквите се насликани со рамно црно бело, а алуминиумскиот круг е отпечатен во целосна боја. Вклучени се две дупки во парчето за да помогнат во закачувањето на уметничкото дело. Овој производ е со димензии 11 1/2 инчи на 11 3/4 инчи.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата