.

.

Комплет За Филтер за пренос Одговара изберете: 2005-ФОРД ПЕТСТОТИНИ, 2006-ФОРД СЛОБОДЕН СТИЛ

Комплет За Филтер за пренос Одговара изберете: 2005-ФОРД ПЕТСТОТИНИ, 2006-ФОРД СЛОБОДЕН СТИЛ

DEN 1165.12

Количината на стоката
Това е достапна

Филтрите ЗА Пренос НА АТП се дизајнирани да ја одржуваат животната крв на вашиот пренос (течност за пренос) чиста. Секој пренос на крајот ќе акумулира остатоци од нормално абење. Од клучно значење е течноста за пренос да се одржува чиста, така што телото на вентилот и другите витални компоненти не се затнуваат што ги прави во функција. Со редовно заменување на филтерот за пренос, ќе го продолжите животниот век на преносот и ќе ја намалите можноста за скапи поправки што можеле да се избегнат. Комплет За Филтер За Пренос.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата