.

.

Плови Возвишени Мали Деца Момчиња Обични Чевли-Црна, Големина: 2

Плови Возвишени Мали Деца Момчиња Обични Чевли-Црна, Големина: 2

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Плови Мали Деца Девојки Обични Чевли. Совршен за Пешачење, Џогирање, Риболов и Други Слободни И Спортски Активности Во Затворени простории и На Отворено. Одличен Изглед За Секојдневна Секојдневна И Училишна Облека. Удобен цел ден, неговиот висококвалитетен материјал за полнење ги прави блаженство за облекување. Овие патики се разноврсни, совршено се вклопуваат во сите видови секојдневни ситуации, семејни излегувања, шопинг, посета на пријатели и многу повеќе. Назад На Училиште! Овие Чевли се одлични За секаква училишна средина Удобно : Неговиот висококвалитетен материјал ги прави да останат удобни во текот на целиот ден. Стилски : Неговиот разноврсен дизајн ги прави да се вклопат во многу прилики. Издржлив : ѓонот ќе трае со месеци на абење и многу повеќе!. Шарени : Забавен дизајн што вашето дете ќе го сака. Висок Квалитет : Стручно изработени чевли, направени да траат имајќи го предвид искуството на носителите во секоја фаза.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата