.

.

Класична Облека За Кучиња Топла Облека За Кученца Палто За Миленичиња Зимска Облека За Кучиња Мека Џемпер Облека За Мали Кучиња Чивава

Класична Облека За Кучиња Топла Облека За Кученца Палто За Миленичиња Зимска Облека За Кучиња Мека Џемпер Облека За Мали Кучиња

DEN 174.08

Количината на стоката
Това е достапна

Спецификација : . Име : 6 Боја Есенска Зимска Облека За Кучиња Миленичиња Мека Удобна Врамена Модна Класична Облека За Волнени Џемпери. Материјал : волнен џемпер. Производ : категорија џемпер. Применлив Пол : Општо. Боја : роза црвена, сива, розова, виолетова, сина, црвена. Големина : XS, S, M, L, XL, XXL. Големина Биста На Грбот НА Вратот ПОГОДНА за. XS 5.91 "/15 CM 7.87 "/20 CM 10.24 " /26 CM за домашни миленици 2-3kg . С 7.09 "/18СМ 9.45 "/24СМ 11.81 " /30СМ за домашни миленици 2-3кг . М 9.06 "/23СМ 11.02 "/28СМ 13.39 " /34СМ за домашни миленици 4кг . L 11.02 "/28 CM 12.60 "/32 CM 16.54 " /42 CM за домашни миленици 6kg. XL 12.99 "/33 CM 14.96 "/38 CM 18.11 " /46 CM за домашни миленици 9kg . XXL 14.96 "/38 CM 16.54 "/42 CM 20.47 " /52 CM за домашни миленици 12kg. Забелешки : . 1. Ве молиме дозволете разлика од 1-2 СМ поради рачно мерење. 2. Вистинската боја може малку да се разликува од сликите поради резолуцијата, осветленоста, контрастот итн. Надеж разбирање. Имајте убав ден за купување 1. Материјалот е висококвалитетен, а неговиот допир е мек и удобен. 2. Занаетот е исклучителен и може да го покаже квалитетот од деталите. 3. Умерената дебелина има силна топлина. 4. За разлика од другите алишта за кучиња, таа е достапна за носење и можете брзо да ја завршите напорната работа, а вашите кучиња ќе соработуваат со вас. 5. Постојат неколку бои што можете да ги изберете, и тие се светли и убави, така што нема да се чувствувате разочарани.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата