.

.

Памучен фустан за појас за ручек на плажа за ручек со плажа

Памучен фустан за појас за ручек на плажа за ручек со плажа

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Деновите на сонце никогаш не изгледаа толку стилски благодарение на овој фустан на вратот на вратот за ручек на плажа. Направено од лесен, памук за дишење за ладно, удобно вклопување. Овој фустан без ракави се одликува со ремен за печатење и само-вратоврски, кој дава дополнителна талент. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 '' и носи деколте со големина S. : Halter вратот. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : се печати; Плетенка за само-вратоврска. Фустан за вратот на вратот за жени од салон за ручек на плажа.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата