.

.

3Д Макспајдер За Сите Временски Услови Прилагодени Подни Облоги За Џип Вранглер 2-Врата 4-Врата Неограничено 2007-2013, КЛАСИЧНА Серија

3Д Макспајдер За Сите Временски Услови Прилагодени Подни Облоги За Џип Вранглер 2-Врата 4-Врата Неограничено 2007-2013, КЛАСИЧНА

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

3 D MAXpider ЏИП WRANGLER JK 2-ВРАТА / WRANGLER JK НЕОГРАНИЧЕНО 2007-2013 КЛАСИЧЕН Тан R1-3 D MAXpider Прилагодените Подни Душеци се најдобрата заштита за подот на вашето возило. За разлика од оние гломазна Ефикасно Ги Штити Внатрешноста На Возилата. Макспајдер Патентираниот Долен Слој Ги Одржува Душеците На Место Без Да Му наштети На Оригиналниот тепих. Внатрешен Слој Што Апсорбира шок и Звук. Лесна Нега Трајни Делукс Јамка Тепих. Еколошки Материјал, Нетоксичен и Без Мирис. Дополнителни Карактеристики Боја : Тен. Материјал : Класичен. ДЕЛ Терминологија ПРОЕКТ : 12393. Одговара Изберете : 2007,2009,2013 ЏИП WRANGLER 2008 ЏИП WRANGLER НЕОГРАНИЧЕН 2010,2012 ЏИП WRANGLER СПОРТ 2011 ЏИП WRANGLER НЕОГРАНИЧЕН САХАРА и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата