.

.

Economyвори Економија Врзивно Средство, Носителот Етикета, 1.5 Круг Прстени, 275-Лист Капацитет, Црна

Economyвори Економија Врзивно Средство, Носителот Етикета, 1.5 Круг Прстени, 275-Лист Капацитет, Црна

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Едноставно е паметниот начин да се оди. За удобна организација на вашите документи, не станува многу поедноставно од ова практично Врзивно Средство за Економија. Три тркалезни прстени држат хартии за да ви овозможат да прелистувате белешки, извештаи и многу повеќе без да ги нарачате вашите страници. Со простор за резервни, белешки за часови, прирачници за вработени и други важни трудови ќе најдат совршен дом. Лизгајте лабави страници во двата внатрешни џебови за лесен пристап подоцна. Прстените се монтираат на задниот капак за чист ' рбет и страниците лежат рамно. Јасен држач за етикета на ' рбетот ви овозможува да го означите врзивото за брзо и лесно упатување. Опсег на капацитет [Макс] : 1 1/2"; Капацитет На Лист : 275; Боја(И) : Црна; Големина На Врзивно Средство : 11 х 8 1/2. Обезбедува едноставно и лесно средство за организирање на вашите трудови. Филмот со длабока текстура нуди мазна завршница и ленена шема за висококвалитетен изглед и чувство. 1-1/2" тркалезни прстени држи до 275 листови. Два внатрешни џебови обезбедуваат лесен пристап до неврзаните хартии. Вклучува држач за етикета за лесна идентификација.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата