.

.

Збук Студио Г Мобилна Работна Станица-15.6 - Јадро и 7700ХК-МК РАМ-ГБ ССД-САД

Збук Студио Г Мобилна Работна Станица-15.6 - Јадро и 7700ХК-МК РАМ-ГБ ССД-САД

DEN 5599.52

Количината на стоката
Това е достапна

Core i7 7700 HQ / 2.8 GHz - Win 10 Pro 64-bit - 16 GB RAM МЕМОРИЈА - 512 GB SSD HP Z Turbo Drive G2 NVMe MLC - 15.6" IPS 1920 x 1080 (Full HD) - Квадро М1200 / HD Графика 630 - Wi-Fi Bluetooth - простор сребрена - kbd : САД HP збук студио Г4 МОБИЛНА РАБОТНА станица - 15.6" - Јадро И7 7700хк - 16 МК РАМ - 512 МК ССД - Сад.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата