.

.

Даб и трска од половината, перфорирана црна розова боја

Даб и трска од половината, перфорирана црна розова боја

DEN 162.56

Количината на стоката
Това е достапна

Бендот за половината даб и трска е вашиот придружник без раце за трчање, патување или само на пат. Направено од траен неопрен, тој ги држи и ги штити сите ваши основни, одговара на повеќето паметни телефони и има удобно пристаниште за слушалки. Даб и трска од половината, перфорирана црна/ розова.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата