.

.

Рагим Стрелаштво Матри Обичај RH Рекурве Лак 66 ФУНТИ: 12

Рагим Стрелаштво Матри Обичај RH Рекурве Лак 66 ФУНТИ: 12

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Дали знаевте Дека сите Лакови на Рагим сега доаѓаат Со Ограничена Доживотна Гаранција? Ако го комбинирате светлиот див Мачка Плус кревач со црните матрични екстремитети Ево, ќе го добиете Прилагодениот Лак На Матрицата Рагим, вистинската мешавина на стил и вредност. Терагим Матрикс Обичај е комплетен лак, вклучувајќи низа. Новиот дизајн на кревачот му овозможува на стрелецот да пука со одмор со стрелки или со одмор на полицата за потрадиционален стил на снимање. Зафатот е осмислен за Да ја Води раката на стрелецот во правилна положба. Ова му овозможува на стрелецот да избегне грешки и да го олесни учењето. Подигачот е опремен со влошки за инсталирање на копчето за глетка, стабилизатор и Бергер. Подигачот е опремен со патентиран иновативен Систем за Подесување На Лакот Рагим, што му овозможува на стрелецот лесно да го прилагоди усогласувањето на екстремитетите. Рагим лакови се гордо "Направени Во Италија" и застрелан во светот. Нашите лакови, кои се извезуваат на глобално ниво, се создадени со вештина и изработка по која Е позната Италија. Производителите на лакови на рагим се мајстори на нивната трговија, вистински занаетчии со долгогодишно искуство во обработка на дрво. Додека традицијата го закотвува секој лак, иновацијата е исто така врвен приоритет. Постојаното експериментирање со нови материјали и методи ни овозможува да ви ја понудиме најсовремената технологија за лакови по пристапни цени. Рагим лак е направен да трае, вашиот доверлив придружник дали снимањето во шумата или на опсег. Ние го тестираме нашиот лак користејќи најсовремени машини за да симулираме снимање. Ова осигурува дека секој лак нуди максимум во перформансите и отпорот. Нашите високи стандарди за квалитет ни го донесоа престижниот ISO 9001, меѓународно призната сертификација за контрола на квалитетот. Рагим е исто така зелена компанија, откако ја доби ИСО 14001 за почитување на животната средина. Произведено Во Италија; Ламиниран Кревач за јачина и издржливост; Го Вклучува патентираниот "Систем За Подесување На Лак На Рагим" кој ви овозможува да ги компензирате искривените екстремитети или фино да го наместите лакот по ваш вкус; Рагим Е СЕРТИФИЦИРАН ПРОИЗВОДИТЕЛ НА ИСО; Опремен со сите влошки потребни за инсталирање на нишан, стабилизатор и копче Бергер, Доживотна Гаранција.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата