.

.

Повик На Должност: Модерна ВОЈНА Ii-PlayStation 4

Повик На Должност: Модерна ВОЈНА Ii-PlayStation 4

DEN 799.84

Количината на стоката
Това е достапна

Иконскиот одред на бестрашни војници се враќа Во Повик На Должност : Модерна Војна 2 На Xbox Серијата X. MW2 ја продолжува акцијата за зафаќање и брзање со адреналин додека играчите се борат да го спасат светот од пустош. Доживејте ја интензивната кампања и возбудливата игра во оваа епска видео игра со стрелци во прво лице.Добредојдовте во новата Call На Повик На Duty®Повик На Duty® : Modern warfare® ii е продолжение на блокбастерот На 2019 Modern warfare®. Одликувајќи се со враќањето на иконскиот, водач На тимот Капетан Џон Прајс, бестрашниот Џон "" Сапун" "Мактавиш, искусниот Наредник Кајл " " Газ "Гарик и самиот осамен волк, омилениот навивач Симон" Дух " Рајли, играчите ќе бидат сведоци на Она што Ја прави Работната Група 141 легендарниот состав што е денес.Од мали, високи тактики за инфилтрација до високо класифицирани мисии, играчите ќе треба да искористат ново оружје, возила и врвна опрема за да ги преземат своите непријатели. Подгответе се и однесете ја борбата на брегот додека ги опсадувате непријателите под вода, пробивате високо утврдена непријателска база, се инфилирате по каналите и ги ослободувате многу потребните сојузници на црно место скриено во планините.Бесконечното Одделение ќе ги потопи фановите во следната генерација, најсовремена игра што чука во срцето. Борете се заедно со пријателите во навистина извонредно искуство со неверојатно реален звук, осветлување и графика кои произведуваат најнапреден Повик на Должност во историјата. Модерната warfare® ii ќе има обновен, напреден СИСТЕМ ЗА ВЕШТАЧКА ИНТЕЛИГЕНЦИЈА, подобрена технологија за рендерирање и фотограметрија, нов систем За Пиштолџии, овозможувајќи повеќе прилагодување од кога било досега и пакет други игра и графички иновации што ја издигнуваат франшизата на нови височини. Иднината на франшизата е исполнета со иновации што пламнуваат патеки и ја поставува основата за игра од следната генерација.Модерната ВОЈНА II ќе има огромна количина на содржина од 1 ден-составете се и борете се заедно СО TF141 во кампања со еден играч со глобус, играјте осамен пиштол или митинг со вашиот тим во извонредна мултиплеер борба, комплетна со нови локации и начини за играње и доживејте еволуиран Режим На Игри со Специјални Операции управувани од Наратив со тактичка соработка игра.Дополнително, Модерното ВОЈУВАЊЕ II се поврзува со новото искуство на Warzone ® објавување оваа година, а со тоа и еволуцијата Во Battle Royale со сосема нов простор за играње и режим на песок. Очекувајте масивен календар на бесплатно објавување содржини со еволуирачка игра со нови мапи, режими, сезонски настани, прослави во заедницата и многу повеќе.Остани Ладен. "Повик На Должност : Модерна ВОЈНА Ii-Play Station 4. Модерна ВОЈНА II-Повик На Duty® Модерна Војна® ii ги спушта играчите во невиден глобален конфликт кој го прикажува враќањето на иконите оператори на Работната Група 141. Карактеристики - Бесконечното Одделение носи навивачи најсовремена игра, со целосно ново ракување со пиштол, напреден СИСТЕМ ЗА ВЕШТАЧКА ИНТЕЛИГЕНЦИЈА, нов Пиштолџија и пакет други игри и графички иновации што ја издигнуваат франшизата на нови височини. Лансирање Содржина-Модерно Војување : II ќе започне со кампања со еден играч со глобус, извонредна борба со Повеќе Играчи и искуство со Специјални Операции управувано од Наратив.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата