.

.

Замена На Филтерот За Вода Во Фригидер, Склопување На Филтри

Замена На Филтерот За Вода Во Фригидер, Склопување На Филтри

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Овој филтер за вода е дизајниран за погодност, изглед и функција со неговиот преден систем за вчитување на допир. Го намалува оловото, хлорот, цистите и честичките и одговара на сите модели на предни касети на фрижидери во фрижидер. Ве молиме проверете ја компатибилноста со претходниот дел и моделот на апаратот пред да нарачате оваа замена. Замена На Филтерот За Вода Фригидер, Пакет За Склопување од 2 Филтри : овој филтер за вода е дизајниран за погодност, изглед и функција со неговиот преден систем за вчитување на допир. Го намалува оловото, хлорот, цистите и честичките и одговара на сите модели на предни касети на фрижидери во фрижидер. Ве молиме проверете ја компатибилноста со претходниот дел и моделот на апаратот пред да нарачате оваа замена.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата