.

.

Елита Женски Потпис Низок Пораст Беспрекорно Момче Кратко

Елита Женски Потпис Низок Пораст Беспрекорно Момче Кратко

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Прегрнете ги незабележливите за кои Ќе сакате Да му кажете на светот Со Женскиот Потпис На Елита Низок Пораст Беспрекорно Момче Кратко. Одликувајќи се со низок пораст, нашата ултрасофт, беспрекорна долна облека обезбедува целосна задна покриеност во модерна, спортска силуета на бојлег. Мазната конструкција ги прави линиите за гаќички минато, додека памучната шипка што дише, брендираниот еластичен појас и изработката на истегнување обезбедуваат удобност во текот на целиот ден. Машина за перење, нашата најлонска мешавина бојлег гаќи ќе ја задржи својата форма преку повеќе перења. Вклучува еден пар беспрекорни момчиња со низок пораст. Елита : Дизајнирана Од Жени За Жени. Елегантен и удобен најлон мешавина низок пораст момче нога гаќи. Изработката на ултрасофт истегнување обезбедува целодневна удобност и дишење. Низок пораст повлечете го дизајнот со спортски брендиран појас и удобна конструкција без ознаки. Вклучува еден пар низок пораст момче кратка долна облека.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата