.

.

Пени Црна Јасни Марки, 5 7.5 Лист, Весело Исполнет

Пени Црна Јасни Марки, 5 7.5 Лист, Весело Исполнет

DEN 207.84

Количината на стоката
Това е достапна

Овие јасни марки се лесни за употреба со кој било акрилен блок (не е вклучен) и имаат висококвалитетна и прифатлива вредност. Овој пакет содржи Весело Исполнет : збир од петнаесет јасни марки на еден лист за поддршка од 6,5 на пет инчи. Пени Црна Јасни Марки, 5" х 7.5 " Лист, Весело Исполнет : овие јасни марки се лесни за употреба со кој било акрилен блок (не е вклучен) и имаат висококвалитетна и прифатлива вредност. Овој пакет содржи Весело Исполнет : збир од петнаесет јасни марки на еден лист за поддршка од 6,5" х 5".

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата