.

.

Пурина Уредни Мачки Систем За Отпадоци Од Ветре Пакет За Полнење Мачки, 7. лб. Кутија

Пурина Уредни Мачки Систем За Отпадоци Од Ветре Пакет За Полнење Мачки, 7. лб. Кутија

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Поедноставете го одржувањето на кутијата за отпадоци за мачки во вашиот дом со повеќе мачки со Овој Уреден ВЕТЕР Од Пурина Со Пелети и комплет за снабдување Со блокатори На Амонијак. Дизајниран за употреба со системот за кутии за отпадоци Од мачки Пурина Бриз (се продава одделно), пелетите за ѓубре против следење дозволуваат урината да помине, одржувајќи цврст отпад одозгора за брзо, едноставно собирање. Блокаторот На Амонијак гарантирано ќе спречи мирис на амонијак седум дена за една мачка, додека влошките за супер-абсорбента кутија за отпадоци за мачки ја заробуваат влагата и содржат урина, така што вашите мачки остануваат суви и удобни. Нема повеќе купчиња урина кога го користите овој иновативен систем за кутии за отпадоци за мачки што ви помага да одржувате дом со свеж мирис. Пелетите во овој систем НА ВЕТРЕ се без прашина од 99,9 проценти, а влошките за ѓубре за мачиња се погодно за еднократна употреба. Ние го поддржуваме ОВОЈ ВЕТЕР со пелети и пакети Со блокатори На Амонијак со Уредна гаранција За задоволство На Мачките. Сакајте го или вратете ги парите. Гаранција за задоволство : Сакајте го овој систем за кутии за отпадоци од ветре или вашите пари назад. Пелетите и влошките овозможуваат брзо, лесно одржување на кутијата за отпадоци од мачки без потреба да се собираат купчиња урина. Пелетите за ѓубре од мачиња дехидрираат цврст отпад. Блокаторот на амонијак гарантирано ќе спречи мирис на амонијак во кутијата за отпадоци за мачки седум дена за една мачка. 99,9 проценти пелети за отпадоци од мачки без прашина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата