.

.

Патување Колекција Жени Кијана Тру Удобност Пена Слајд Подуени Рамен Сандала

Патување Колекција Жени Кијана Тру Удобност Пена Слајд Подуени Рамен Сандала

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Кијана Сандала Од Колекцијата Патување е совршен поглед на нов изглед. Ви дава шанса да шетате во чевел што ќе ја комплиментира вашата облека со својата луксузна веганска кожа, дизајн на вкрстен јазол, стил на лизгање, отворен кружен прст и лесен ремен за издувам. Како бонус, нивната влошка од 4 mm tru comfort и затворањето со лизгање ќе ги одржуваат вашите стапала удобни во текот на целиот ден. Висина на петицата : 1/2-инчен. Тип На Пета : Блок Пета . Висина на платформата : Рамен инч. Ширина На Чевли : Средна. Тип на затворање : Лизгање. Тип На Ремен : Еден Бенд. Стил На Прсти : Отворен. Поставата : Вештачка Кожа. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : 4 ММ Тру Удобност пена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината. Обични Чевли. Сандали.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата