.

.

Христијански Уметнички Подароци Инспиративна Керамичка Шолја За Кафе И Чај За Жени: Заблагодарете Му Се На Господ-Псалм 106: Библиски Стих Новина Елегантна Чаша За Т

Христијански Уметнички Подароци Инспиративна Керамичка Шолја За Кафе И Чај За Жени: Заблагодарете Му Се На Господ-Псалм 106:

DEN 207.84

Количината на стоката
Това е достапна

Отфрлете ја ароганцијата и егоцентричноста и практикувајте благодарност кога ќе се фокусирате на пораката На Дајте Му Благодарност НА ГОСПОД Бела И Златна Керамичка Кригла За Кафе додека го пиете утринското кафе. Користете ја оваа порака како известување за да му се заблагодарите на Бога секој ден за Сите Негови благослови. Кремастата бела керамичка кригла има недооценен и елегантен дизајн со златно-фолиран нацртан дизајн на зеленило што го обложува златно-фолираното чувство на предната страна и референцата на Светото Писмо на задната страна. Заблагодарете му се На ГОСПОДАРОТ Псалм 106 : 1 деликатна златна лента ја бандажи устата на чашата и се координира со рачката со златна фолија која лесно одговара на два прста за удобно држење. Убавината на оваа елегантна кригла лежи во нејзиниот дарежлив капацитет од 14 унци-доволно кафе или чај за да ја поминете утринската Кремаста бела кригла со акценти со злато. Злато-фолија зеленило дизајн. Голф-фолија текст. Заблагодарете му се на господа. Псалм 106 : 1. Дајте Благодарам Колекција. Злато-фолија раб и рачка. Рачно миење се препорачува поради деликатната фолија. Не е безбедна машина за миење садови или микробранова печка поради фолија. Спакувани во кутија за подароци. Кутија за подароци димензии : 3.9 "х 4.8" х 4 " (99 х 122 х 102мм) Капацитет : 14 фл. оз. (411 мл).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата