.

.

Ѕид Платно Ѕид Уметност Среќен Божиќ Слики Дома Ѕид Украси За Спална Соба Дневна Соба Слики Платно Отпечатоци Врамени

Ѕид Платно Ѕид Уметност Среќен Божиќ Слики Дома Ѕид Украси За Спална Соба Дневна Соба Слики Платно Отпечатоци Врамени

DEN 527.84

Количината на стоката
Това е достапна

wall26 понудете 100% гаранција за задоволство на клиентите, ве молиме слободно контактирајте не доколку сте сретнале какви било проблеми. Висококвалитетно печатено платно испружено и споено до издржливи рамки отпорни на смалување. Гикли со висока дефиниција модерно платно печатење уметнички дела, совршен подарок за вашите роднини и пријатели на роденден, ден на свадбата, годишнина, фестивал итн. Совршен ѕид украси слики за дневна соба, спална соба, кујна, канцеларија, хотел, трпезарија, бања, бар итн. Испружени и врамени, подготвени за закачување за украси на домот. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : поради проблемите со приказот на мониторот, актуелните бои на ѕидната уметност на платно можеби малку се разликуваат од сликите.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата