.

.

Дорман Надворешна Врата Рачка Пред Лево За 95-Субару Импреза

Дорман Надворешна Врата Рачка Пред Лево За 95-Субару Импреза

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Надворешна Рачка На Вратата Предни Левичари : 95-01 Субару Импреза Дорман 82671 Предна Страна На Возачот Надворешна Рачка На Вратата За Избрани Модели На Субару, Мазен црн изглед на Појавување - оваа надворешна рачка на вратата за замена беше специјално дизајнирана да изгледа и да функционира исто како и оригиналната рачка на одредени возила. Беспрекорна замена-Дизајнирана Да одговара на димензиите и спецификациите на рачката што дојде на залиха на возилото. Одлична вредност-Оригинален квалитет на опремата. Обезбедете вклопување - оваа рачка е специфична за положбата на возилото, затоа проверете двапати дали ја имате точната рачка за истата положба и страна на возилото што сакате да го замените . Години на моделот на возилото овој дел одговара : Субару Импреза : 1995, 1996, 1997, 1998, 1999, 2000, 2001 . Дополнителни Карактеристики Боја : Мазна Црна. Материјал : Пластика.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата