.

.

Rrhss Женски Двојно Гради Ревер Јака Поместена Рамо Блејзери Долг Ракав Отворен Предна Работа Канцеларија Јакни Блејзер Костум

Rrhss Женски Двојно Гради Ревер Јака Поместена Рамо Блејзери Долг Ракав Отворен Предна Работа Канцеларија Јакни Блејзер Костум

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Материјал : Полиестер И Спандекс. Оваа јакна доаѓа со целосна постава. Женски секојдневни блејзер јакни, мека и дише ткаенина, изгледа неверојатно зачудувачки и може да се носи во текот на целата година. Дизајни : Бел блејзер со џеб/блејзери Со Двојни гради/женски блејзер/работен блејзер со Копчиња/канцелариски блејзер за Ревер/Секојдневен блејзер/отворен преден блејзер/Обвиткан преден дел/Секојдневен џекер/цврста блејзер јакна/одбијте деловен костум/Тенок костум за јакна. Карактеристики : Основна јака со ревер блејзер јакна за жени, дизајн со двојно гради предно копче, два функционални џебови со размавта, совршено носејќи одредена потреба или заковајќи шик изглед. Повод : Погоден За секојдневен уличен изглед, деловна облека, стил на работна канцеларија, слободно време, секојдневен живот, одмор, одмор и така натаму. Пар со : овој блејзер совршено ги прегрнува градите и половината. Одлично Со Вашите Омилени Слаби Фармерки хеланки или Чизми итн. Женски Обични Блејзери Со Двојни Гради Со Долги Ракави Отворени Предни Работни Канцелариски Јакни Блејзер Костум. Класичен блејзер за јака со ревер. Отворете го предниот дел, обложеното рамо и дизајнот на предното копче со двојни гради.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата