.

.

ПРЕДВОДЕНА Закачалка За Гитара Држач За Кука За Монтирање На Ѕид За Закачалка За Светло За Бас За Гитара

ПРЕДВОДЕНА Закачалка За Гитара Држач За Кука За Монтирање На Ѕид За Закачалка За Светло За Бас За Гитара

DEN 199.84

Количината на стоката
Това е достапна

Карактеристики : *100% сосема нов и висок квалитет.* Изработен од висококвалитетен материјал за траење use.It ќе работи како држач за ѕид на гитара, држач за монтирање на ѕид укулеле, држач за закачалка за ѕидови за бас гитара, закачалка за ѕид од виолина или која било од нив како дисплеј за осветлување за вашиот музички инструмент.Оваа закачалка за ѕид на гитара е прекрасен дисплеј и поради ефектот на амбиентално осветлување што го има на вашата гитара, вашата бас гитара, вашата укулеле, вашата виолина или вашата мандолина.Само лизнете ја гитарата на закачалката за држач за ѕид и превртете го прекинувачот за да ги вклучите Led Диодите во закачалката за ѕид на гитара и ја осветлува вашата гитара со неверојатна светлина.Монтажата на ѕидот на гитарата користи двеa батерии за напојување На Led Диодите. Можете да го монтирате држачот за монтирање на ѕидот на гитарата каде сакате, бидејќи не му треба напојување со НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА.Вашиот држач за закачалка за ѕидови за гитара доаѓа и со хардверски пакет кој вклучува се што е потребно за инсталирање на закачалката за ѕид на гитара. Сигурни сме дека ќе уживате во монтирањето на ѕидот на гитарата!Монтажата на ѕидот на гитарата беше дизајнирана да прикажува гитара со предводено амбиентално осветлување. Тоа навистина го подобрува секое опкружување што е инсталиран ѕидниот држач на гитарата. Тоа е навистина одличен додаток во секоја музичка соба.Држачот за закачалка за монтирање на ѕид на гитара е достапен во четири различни бои. Можеби ќе ви се допадне држач За Закачалка За Бел Ѕид, вклучувајќи Топло Бело, Зелено, Црвено или Сино.Спецификации : Боја : Бела/Црвена/Зелена/Заматена Форма : Тркалезна led F5mmled леќа боја : вода расчистена Напред Напон (V) : VF 3.0-3.2 VPeak Бран Должина (nm) : 450~470nmluminous Интензитет Тип Iv (mcd) : просек во 20000mcdviewing Агол : 20 Степени Животниот Век : 50,0000 часовиздржлив/Висока Светлина/Ниска Температура Еко-Пријателски Материјал Исполнува rohs стандард Анти Макс 4000v esd Заштита Големина На пакетот : 15x10x16mmproduct тежина : 188gcase Материјал : стаклени влакна засилен најлон 66 (gf-Најлон66) (Подобро од plasitc и abs)Батерија : List батерија (не е вклучена)Список На Пакети : 1 X Led Држач За Гитара Мерење. Малата грешка во мерењето е дозволена во нормален опсег.Може да има мала разлика во бојата поради мониторот, камерата или други фактори, ве молиме погледнете ја физичката ставка. QXKE ПРЕДВОДЕНА Гитара Закачалка Држач Ѕид Монтирање Држач За Гитара Бас Светлина Закачалка. Висок Квалитет : нашите производи се изработени од висококвалитетни материјали, производот е издржлив и не е лесно оштетен во процесот на употреба. Функција : овој производ има добра функција и висока улога за да го заштити вашиот инструмент и да ве натера да свирите поубава музика. Погодно. Производот е лесен за употреба, мал по големина, лесен за чување и лесен за носење. Брз и лесен за употреба, директно вклучување на завртки, не се потребни модификации.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата