.

.

Намалете Ја Ладната Кригла Од Нерѓосувачки Челик Изолирана Со Вакуум Со Капак И Слама, Бела, фл оз

Намалете Ја Ладната Кригла Од Нерѓосувачки Челик Изолирана Со Вакуум Со Капак И Слама, Бела, фл оз

DEN 207.68

Количината на стоката
Това е достапна

Земете рачка за хидратација Со Намалување На Вакуум Изолирани Нерѓосувачки Челик Ладно1 Кригла Со Капак и Слама, Бела, 50 fl оз! Оваа кригла со висок капацитет е вакуумско изолирана и има импресивни 50 унци кои ќе ви помогнат да останете хидрирани без разлика дали сте дома или во канцеларија. Со разноврсен капак што ви овозможува да голткате, пиете или голткате, Ладна1 Кригла вклучува слама за повеќекратна употреба која е совршена дури и за најгустото смути. Кога ќе заврши денот, само фрлете ја оваа лесна за чистење кригла во машина за миење садови! Намалете Ја Вакуумската Изолирана Ладна 1 Кригла Од Нерѓосувачки Челик со Капак и Слама, Бела, 50 fl Oz Вклучува 1 Ладна 1 Кригла Со капак За Голтка И слама за повеќекратна употреба. Патентираниот капак 3-во-1 ви овозможува да голткате, пиете или голтате!. Чувајте Ги Пијалоците Ладни до 36 Часа . Вакуум Изолиран Со Двоен Ѕид И Отпорен На Пот. 50 fl Oz Голем Капацитет. Лесен За Чистење, Безбеден За Миење Садови. 18/8 Храна-Одделение Од Нерѓосувачки Челик & Бпа Слободен. Основана во 2006 Година, Намалувањето е изградено на мисијата за создавање едноставни, иновативни решенија за пиење кои ја намалуваат секојдневната мака и нашето влијание врз животната средина. Како семејна компанија, ние се грижиме за поддршка и подобрување на нашата заедница преку создавање квалитетни производи што се направени да траат и посветување време и напор како компанија за враќање. Без разлика дали барате шише со голем капацитет за да ги постигнете вашите цели за хидратација или гимнастичар за кафе отпорен на истекување за да тргнете во движење, нашите производи се дизајнирани да се вклопат беспрекорно во вашата дневна рутина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата