.

.

014710Р Длабоко Организатор Професионални, Прегради

014710Р Длабоко Организатор Професионални, Прегради

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Организирајте ја вашата работилница и направете го тоа со стил користејќи го Овој Стенли Длабок Организатор 014710Р.овој модел нуди повеќе прегради за сместување на разни ситници. Овој мал организатор на алатки ќе биде особено корисен за чување навртки, завртки, завртки и други ситни предмети кои имаат тенденција да се погрешно поставени. Тоа е практичен избор за професионални столари, механичари, мајстори и други. Стенли Длабокиот Организатор 014710Р е изграден од нераскинлив полиестерски материјал за да обезбеди долготрајна употреба. 10-те отстранливи прегради сместуваат широк спектар на предмети и се заклучени на своето место кога капакот е затворен. Горниот дел е исто така јасен за да можете лесно да ја видите содржината пред да ја отворите. Стенли 014710Р Длабок Организатор Професионалец, 10 Прегради : кристално чист капак за лесна локација на потребните мали делови. Дизајнот на капакот ги заклучува сите прегради на место . Организаторот на мали делови не дозволува движење од еден оддел во друг. Отстранливи прегради за чаши во различни големини. Светло жолта внатрешност.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата