.

.

Намачкајте Ги Џебовите Со Датотеки Со Крајни Јазичиња Со Засилено Јазиче-1 2 11 Големина На Лист - Капацитет На Лист-1 2 Експанзија - Директно Намалување На Јазичето-Ма?

Намачкајте Ги Џебовите Со Датотеки Со Крајни Јазичиња Со Засилено Јазиче-1 2 11 Големина На Лист - Капацитет На Лист-1 2 Експанзија

DEN 207.84

Количината на стоката
Това е достапна

Џебовите за датотеки со крајни јазичиња направени од акции во манила се економичен избор за поднесување депозити, долги владини извештаи или други хартиени интензивни записи. Секоја големина на буквата се проширува 3-1/2 " и нуди директно сечење, двослојно јазиче. Издржлива конструкција располага со гломазна евиденција. Гусетите засилени со материјал отпорен на кинење на врвот додаваат јачина на точката на најголемо абење. Тип На Производ - Проширливи Џебови И Паричници За Документи-Отворен Џеб. Тип на џеб/паричник-Датотеки/Документи. Големина-Писмо. Целокупната Експанзија-3.5. Бои-Манила. Боја Семејство-Манила. Број На Џебови На Датотеки-1. Тип На Јазиче - Крај Јазиче. Јазичето Сече-Директно. Материјали-Манила. Ширина-12,38. Висина - 9,5. Изјава за одрекување - овој производ е направен со употреба на дрво добиено од заверена управувана шума. Посебни Карактеристики - Tyvek Наредени Gussets.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата