.

.

Финита Сет На Гнездење Тркалезни Маси Злато

Финита Сет На Гнездење Тркалезни Маси Злато

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Среќни заедно. Овој сет на тркалезни маси за гнездење е завршен во елегантно злато со светло огледален врв. Заштеда на простор кога се вгнездени и супер функционални кога се одделени за употреба.Случај Пакет : 1 материјал : Челичен Број На Картони : 1 вкупна Картонска Тежина (фунти. ) : 12 вкупна Должина На Картонот(во. ) : 19 вкупно Картон Длабочина(во. ) : 19 вкупно Картон Висина (во. ) : 23 Во Собата На 2 Гнездење Тркалезни Маси Gld.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата