.

.

Тивка Облека Машки Водоотпорни Руно Ракавици

Тивка Облека Машки Водоотпорни Руно Ракавици

DEN 239.84

Количината на стоката
Това е достапна

Замавнете и земете ГИ НАШИТЕ НОВИ Машки Водоотпорни 100 проценти Полиестерски Руно ракавици. Овој стил има технологија за тенок изолација од 40 грама и има зафат од 100 проценти стп совршен за работниот човек. Нашите ракавици се еластични околу зглобот за максимална удобност и вклопување. Достапни Во големини Големи и Екстра Големи Во Боја Авантура Сива. Тивка Облека Машки Водоотпорни Ракавици Од Руно : замавнете и земете ГИ НАШИТЕ НОВИ Машки Водоотпорни 100 проценти Полиестерски Руно ракавици. Овој стил има технологија за тенок изолација од 40 грама и има зафат од 100 проценти стп совршен за работниот човек. Нашите ракавици се еластични околу зглобот за максимална удобност и вклопување. Достапни Во големини Големи и Екстра Големи Во Боја Авантура Сива.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата